Registrace - moje CO2 stopa

Registrací získáte možnost ukládat své výsledky, sledovat vývoj vaší stopy v čase, srovnávat svoji stopu s ostatními a sdílet s nimi své výsledky. Volby věková skupina a okres jsou nepovinné, nicméně pokud je zvolíte, budete moci srovnávat své výsledky s ostatními s větší přesností.

Minimálně 6 znaků, alespoň jedno malé a velké písmeno a jedna číslice.Pokud chcete srovnávat svoji stopu s ostatními, umožněte to i jim a sdílejte s nimi své výsledky. Následující volby jsou nepovinné, nicméně pokud je zvolíte, budete moci srovnávat své výsledky s ostatními s větší přesností.

Pokud se chcete zúčastnit týmové soutěže, můžete si vytvořit vlastní tým a pozvat do něj až 3 další členy. Jako člen týmu si můžete po spočítání vaší stopy vybrat některý z návrhů na snížení vaší CO stopy, a tento závazek zveřejnit na stránce týmu. Pozdější výpočty stejné oblasti můžete také zveřejňovat na stránce týmu, aby ostatní mohli sledovat váš postup.


Pro uchovávání vašich osobních údajů potřebujeme Váš souhlas, bez něho není možné registraci dokončit. Souhlas dáváte na 2 roky a po jeho vypršení bude Váš profil automaticky vymazán. Souhlas můžete kdykoliv prodloužit ve vašem profilu. Více informací najdete na stránce zpracování osobních údajů.